budur.lv

suņu dienasgrāmata

Bernes sennenhundsMajas lapa

Iepazīstieties ar Bernes sennenhundu kucēniem

Bernes sennenhundu kucēni ir vieni no uzticīgākajiem un inteliģentākajiem suņiem pasaulē. Tie ir lieliski ģimenes mīluļi, taču tiem ir nepieciešama arī liela uzmanība un apmācība. Ja esat nolēmis iegādāties Bernes sennenhundu kucēnu, šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Uzziniet par šķirni

Vispirms jums ir jāuzzina par šķirni. Uzziniet vairāk par šķirni un tās vajadzībām, lai izlemtu, vai šī šķirne ir piemērota jums un jūsu dzīvesveidam. Tas ietver fizisko aktivitāšu prasību, uztura vajadzību, kopšanas paradumu un veselības problēmu pārbaudi. Uzzinot pēc iespējas vairāk par šķirni, pirms paņemat kucēnu mājās, jūs varat nodrošināt viņam vislabāko iespējamo dzīvi.

Atrodiet cienījamu audzētāju

Kad esat izpētījis šķirni, ir pienācis laiks atrast cienījamu audzētāju. Meklējiet audzētāju, kurš ir audzējis Bernes sennenhundus vismaz 5 gadus un pārzina savu kucēnu veselības vēsturi un ģenētiku. Labam audzētājam jāspēj atbildēt uz visiem jautājumiem par šķirni vai konkrētiem kucēniem, ko viņš piedāvā. Svarīgi ir arī noskaidrot, vai viņi piedāvā kādas veselības garantijas vai turpmāku uzraudzību pēc tam, kad esat atvedis kucēnu mājās.

Rūpīgi izvēlieties kucēnu

Kad ir pienācis laiks izvēlēties kucēnu, jāņem vērā vairāki faktori. Vispirms meklējiet aktīvu kucēnu ar gaišām acīm, veselīgu ādu un kažoku, labu muskuļu tonusu un tīru elpošanu. Ja iespējams, palūdziet apskatīt abus vecākus, lai jūs varētu gūt priekšstatu par to, kāda izmēra un temperamenta būs jūsu kucēns, kad izaugs. Pajautājiet arī, cik vecs ir katrs kucēns, lai jūs varētu novērtēt, cik ātri viņš vai viņa varētu izaugt par pieaugušo suni (kucēni parasti sasniedz pilnvērtīgu briedumu 12-18 mēnešu vecumā). Visbeidzot, veltiet laiku, lai individuāli iepazītos ar katru kucēnu – pirms lēmuma pieņemšanas pārliecinieties, ka viņš vai viņa jūtas ērti cilvēku un citu dzīvnieku klātbūtnē!

Bernes sennenhundu kucēna iegāde var būt vērtīga pieredze, taču ir svarīgi pirms tam veikt izpēti, lai pārliecinātos, ka šķirne ir piemērota tieši jums! Sāciet ar šķirnes personības, uztura vajadzību, fizisko aktivitāšu paradumu izpēti un neaizmirstiet par kopšanas paradumiem! Tad atrodiet cienījamu audzētāju, kurš var atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem; kad pienāks laiks izvēlēties kucēnu, pārliecinieties, ka viņš vai viņa jūtas ērti cilvēku un citu dzīvnieku sabiedrībā, pirms paņemt viņu mājās! Ar rūpību izvēlēties ideālo Bernes sennenhundu kucēnu nebūs grūti!

Related Posts