budur.lv

suņu dienasgrāmata

Bernes sennenhunds

Aktīva un laimīga Bernes kalnu suņa uzturēšana: Jautri veidi, kā kopā spēlēties un vingrot

Bernes kalnu suņi ir skaisti, spēcīgas gribas suņi, kuriem nepieciešams daudz kustību, lai saglabātu veselību, enerģiju un apmierinātību. Bez pietiekamām fiziskām aktivitātēm viņi var kļūt apātiski vai pat saslimt ar uzvedības problēmām – tāpēc atbildīgiem saimniekiem jānodrošina, lai viņu kucēnam būtu pietiekami daudz iespēju rotaļām! Vai meklējat veidus, kā uzturēt savu pūkaino draugu aktīvu? Lūk, dažas idejas: jūs varat vest viņus garās pastaigās pa parku, pievienoties suņu sporta līgai, piemēram, veiklības treniņiem vai frisbija ķeršanas nodarbībām; ļaut viņiem skriet brīvā dabā, piemēram, pludmalēs vai suņu parkos… vai vienkārši nodarboties ar interaktīvām rotaļlietām telpās. Tāpēc paņemiet pavadas un gatavojieties – ir pienācis laiks jautrām nodarbēm!

Garas pastaigas un pārgājieni

Bernes kalnu suņi ar saviem dabiskajiem darba suņu instinktiem nespēj vien sagaidīt, kad garā pastaigā vai pārgājienā varēs iepazīt jaunus skatus un smaržas! Lai jūsu kucēns būtu drošs un laimīgs, kamēr viņš sadedzina enerģiju kopā ar jums, pārliecinieties, ka viņš visu laiku ir piesiets pavadā. Pielāgojiet viņu individuālo aktivitātes līmeni, ņemot līdzi ūdeni un uzkodas pārtraukumiem, kad tas nepieciešams, un pēc tam vienkārši izbaudiet ceļojumu kopā!

Peldēšana

Ja vēlaties panākt, lai jūsu Bernes kalnu suns būtu labā formā, neaizmirstiet par ūdens vingrinājumu spēku! Peldēšana ir lielisks veids, kā nodrošināt viņiem fiziskas aktivitātes ar nelielu slodzi, kas neapgrūtina locītavas. Tā ir lieliska iespēja uzlabot muskuļu tonusu un vispārējo fizisko sagatavotību, vienlaikus sniedzot arī prieku. Turklāt viss, kas viņiem nepieciešams, ir piekļuve baseinam vai ezeram – nav nepieciešams īpašs aprīkojums (ja vien tas nav ļoti dziļš; tad pārliecinieties, ka Fido valkā glābšanas vesti).

Interaktīvas spēles

Bernes kalnu suņi ir ne tikai apburoši kucēni – viņi var būt arī lieliski rotaļu biedri! Stimulējiet sava kucēna ķermeni un prātu ar tādām aktivitātēm kā aportēšana, paslēpes vai virves vilkšana. Šīs spēles ne tikai palīdzēs jūs ciešāk satuvināt, bet arī uzlabos koordināciju, problēmu risināšanas prasmes un pat vispārējo uzvedību. Tomēr neaizmirstiet par rotaļlietām; pirms sākat jebkuru jaunu piedzīvojumu, pārliecinieties, ka viss viņu aprīkojums ir piemērots rotaļu sesijai!

Agility apmācība

Izpaudiet Bernes kalnu suņa iekšējo atlēta sparu, izmantojot veiklības treniņus! Nostipriniet viņu koordināciju un paklausību, ierīkojot pagalmā trasi ar aizraujošiem lēcieniem, tuneļiem un pītiem stabiem. Ar pareizām norādēm, ko sniedz pamatkursi vai pieredzējuši instruktori, drīz viņi kā olimpieši pārvarēs sarežģītākas trases!

Skriešana un skriešana

Bernes kalnu suņi ir uzticīgi saviem saimniekiem un ir lieliski skriešanas kompanjoni. Sāciet ar savu pūkaino draugu lēnām, pakāpeniski palielinot skriešanas un skriešanas intensitāti, vienlaikus nodrošinot pietiekamus pārtraukumus pa ceļam. Pārliecinieties, ka viņi ir pienācīgi sagatavoti pirms garo distanču piedzīvojumiem! Lai uzturētu veselīgu ķermeni un ķepas, dodoties uz takām, izmantojiet mīkstas virsmas, piemēram, zāli vai netīrumus!

Related Posts